חיפוש

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

"קו האמצע" - מוזיקה ומחול בהשראה סוּפית

"קו האמצע" - מוזיקה ומחול בהשראה סוּפית

המחול הסוּפי המזוהה עם המסורת המיסטית של האסלאם ובמיוחד עם מסדר הדרווישים המחוללים, נחשב לסוג של תפילה והריקוד המסתובב נחשב מאז ומעולם ככלי להתחברות, התמסרות והזכרות ואחת הדרכים הגופניות להגיע לשיכרון חושים. 


הכוריאוגרפית אורית סוכרי והמוזיקאי ירון פאר לוקחים את הקהל במופע של מוזיקה ומחול סוּפי אל התכווננות מקודשת וחקר פנימי אל ההיזכרות הסוּפית ונאמנות הלב כיתד לרגע ההווה. הצטרפו למסע של מעוף רוח ותנועה, מתוך החושים והצלילים אל ספירלה אינסופית אחת גדולה.

אורית סוכרי:

כוריאוגרפית, רקדנית, יוצרת ומרפאה בתנועה, חוקרת את הריקוד הנשי, הריקוד המקודש ואת השפעות המוזיקה והמחול לאורך דרך המשי למעלה מ 17 שנים. אורית מביאה עמה את הידע של המחולות העתיקים אל תוך חקר תנועה אותנטי עכשווי ואישי ,לריפוי בתנועה, מפתחת השיטה וחלוצת התחום בארץ. הופיעה עם טובי הנגנים מהארץ ומהעולם, מורה למחול וליוגה, מרצה על דרך המשי ויוזמת ומפיקת מופעים בתחום מוזיקת עולם.


ירון פאר:

ירון פאר הוא מוזיקאי ורב אמן, אינסטרומנטליסט המתמחה בכלי מיתר עתיקים ונדירים, יוצר עצמאי, משורר ומלחין בשפה העברית. יצירתו של ירון נעה ממוסיקה הודית קלאסית, שירה סופית קאוולית, מוסיקה אפגאנית, מוסיקה כרתית עתיקה ועד שירה מדוברת ע"פ משקלים מיוון העתיקה, שירה עממית וכפרית ועוד.

מוסיקה:

ירון פאר- רבאב אפגני, לחנים, ניהול מוזיקלי
איתן רפואה- סנטור, פסנתר ,שירה, תוף פרסי
בועז גלילי- לירה וקמנצ'ה

ריקוד:

אורית סוכרי- כוריאוגרפיה, ריקוד והפקה
שימה להט- ריקוד
נועה פרימר- ריקוד

לרכישת כרטיסים במכירה מוקדמת לחצו כאן
או צרו איתנו קשר בטלפון - 02-5661291

* רכישה מוקדמת - 40 ₪

** מחיר ביום המופע בקופה – 60 ₪

להזמנת כרטיסים ומוצרים