عربي
English
חיפוש

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

בעלי תפקידים במוזיאון

נדים שיבאן – מנכ"ל
nadim@iam.org.il

גלעד לביאן - סמנכ"ל
Giladl@iam.org.il

עידית שרוני – אוצרת המוזיאון
idit@iam.org.il

גלית גוטפריד – מנהלת יחסי ציבור, דיגיטל וקשרי חוץ.
galit@iam.org.il

אבישי ירקוני - מנהל תחום התרבות והפרסום
Avishay@iam.org.il

ד"ר אלה לוי - מנהלת מח' חינוך
Ella@iam.org.il

גלעד בן - צבי  – מנהל מחלקת תפעול וביטחון
Gilad@iam.org.il

עפרה ברזני - מנהלת משאבי אנוש
ofra@iam.org.il

מחלקת אוצרות:

דינה לאווי - רשמת
Deena@iam.org.il

נופר כהן - עוזרת לאוצרת
nofar@iamorg.il

מחלקת שיווק:

מוחמד עליאן – שיווק מגזר ערבי
Mohamed@iam.org.il

רבקה חזה - שיווק מגזר יהודי
rivka@iam.org.il

מחלקת חינוך והדרכה:

חדיג'ה עבדלרחמן – רכזת סיורים והדרכה

Khadeeja@iam.org.il