חיפוש

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

אורפנד לנד מארחים את מירה עווד

 

יום רביעי | 12/6/19| משעה 20:00 ועד השעה 23:00

הכניסה חינם על בסיס מקום פנוי

חלוקת צמידי כניסה למופע תתבצע בין 20:00 – 21:00 בכניסה למוזיאון


20:00- 21:00 – סיור חופשי בתערוכה "שפת התכשיט".

התערוכה מציגה  המציגה על פני ציר זמן של כאלף שנים מגוון עבודות צורפות ייחודיות המיוחסות לשלוש הדתות המונותיאיסטיות הבולטות בירושלים: אסלאם, יהדות ונצרות. מוקד נוסף של התערוכה הוא הצורפות בת זמננו. 45 צורפים ישראלים יצרו במיוחד לתערוכה תכשיטים בהשראת תכשיטים מאוסף הצורפות האסלאמי הנדיר של המוזיאון.

21:00 -23:00 - אורפנד לנד מארחים את מירה עווד*

להקת הרוק הישראלית אורפנד לנד מארחים את הזמרת והמלחינה מירה עווד לערב שכולו ערוב זהויות בו הם ישירו ביחד ולחוד שירים מתוך הרפרטואר העשיר  של כל אחד מהם. במופע ישולבו אלמנטים ממגוון סגנונות: רוק ומטאל עם מוזיקת עם יהודית ומזרח תיכונית תוך שימת דגש על חיבור בין אלמנטים יהודיים ומוסלמיים ונוצריים של מלל הכולל פסוקים מהתנ"ך, הברית החדשה והקוראן.

אורפנד לנד, היא להקת הרוק הישראלית המצליחה בעולם שהופיעה בלא פחות מ 48 מדינות ואהודה מאד בקרב העולם הערבי. מירה עווד, זמרת, מלחינה ופזמונאית פיתחה שילוב ייחודי של צלילים המחברת בין מזרח למערב ואורגת את השפה הערבית עם הרמוניות מערביות לכדי מוזיקה עולמית המשלבת סגנונות וצלילים רבים.

השניים המגיעים מעולמות שונים, מייצרים בערב ייחודי זה  זהות מוסיקלית המורכבת מזהויות רבות ומגוונות המשתלבות לכדי עולם משותף אחד.

*מופע עמידה

 

להזמנת כרטיסים ומוצרים