חיפוש

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

סוכות של חברוּת במוזיאון לאמנות האסלאם!חול המועד סוכות, ימים ג'- ה', 25/9 – 27/9 , 10:00 – 15:00

הכניסה לילדים חינם! (כולל ההצגה וסדנת יצירה ראשונה)

המוזיאון לאמנות האסלאם בירושלים הפועל למען דו קיום, דיאלוג, שוויון ורב תרבותיות מזמין את כל המשפחה בחול המועד סוכות הקרוב ל – 3 ימים של הצגות של מיטב תיאטראות הילדים בישראל העוסקות בחברוּת, קבלת האחר וסבלנות. לצד ההצגות יתקיימו סדנאות יצירה בנושא החג וסיורים מודרכים.

ההצגות הן:

בלב הים הגדול/ התיאטרון הארצי לילדים ולנוער

יום שלישי, 25/9, שעה  12:00

הצגה מוזיקלית לשני שחקנים העוסקת בחברות, קבלת האחר, סבלנות ודעות קדומות. מפגש בין שני עולמות נפרדים מקבל תפנית חדה בזכות פתיחות, הרמוניה וקבלה הדדית. הצגה מלאת חן ותמימות הסוחפת את הקהל הצעיר, לעולם הקסום של יצורי המים.

*ההצגה בהשראת ספרו של גלעד שליט "כשהכריש והדג נפגשו לראשונה"

מחזה: איריס פז, רונן יפרח, אורי אומנותי; משחק ובימוי: איריס פז ורונן יפרח; מוזיקה מקורית: יוסי בן נון

 

חברים על הגשר/ תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

יום רביעי, 26/9, שעה 12:00

זהו סיפור על שני חברים הכי טובים בעולם. במשך היום הם עוזרים זה לזה בעבודה, ובערב שותים יחד כוס תה בחצר וצוחקים. יום אחד מתפתח ויכוח מאד גדול בגלל דבר מאד קטן, ושני החברים רבים ריב נוראי שבעקבותיו הם לא רוצים לדבר או אפילו לראות זה את זה לעולם. בדיוק אז מגיע לכפר נגר חביב וחכם ובזכותו הם לומדים בדרך מפתיעה שחברות היא הדבר הכי חשוב ולא שווה להרוס אותה בעד שום סיבה, גדולה או קטנה.

מחזה: גיל צרנוביץ ומיטל סלקמון-רטן; בימוי:  גיל צרנוביץ ; תפאורה ותלבושות: אדם קלר מוסיקה: נדב רובינשטיין ע. במאי: מיכל נוימן ; משתתפים: איציק כהן פטילון ואיתי פלג

 

הוא לא נמר/ תיאטרון גברת

יום חמישי, 27/9, שעה 12:00

ההצגה מספרת על נמר קרקס זקן ועייף שגורש מן הקרקס, ומוצא פתרון מבריק ונועז כיצד לא להיות רעב: הוא מתחזה לשטיח... נתלה על חבל הכביסה בחצר הארמון וכך נכנס אל ארמון המלך... אבל שם הוא מגלה שאמנם יש שאריות של אוכל מהמסיבות הרבות שנערכות שם, אבל, הוא נאלץ לוותר על חיותו. מנגד, הנסיך הצעיר מצופה גם הוא להיות לא-מי-שהוא-באמת, אמיץ... ובין השניים נרקמת ידידות (מבלי שהנסיך יידע בתחילה שזהו נמר אמיתי) אשר תוכל לגרום לכל אחד מהם לממש את עצמו, בדיוק בזמן.... הצגת תיאטרון לילדים ולכל המשפחה בשילוב אלמנטים קרקסיים, בובות גוף מיוחדות וחפצים על נמר קרקס זקן ונסיך פחדן.

בימוי: אלית ובר ; בובות: לאוניד ואוקסנה; כוריאוגרפיה: אנה וייסמן; מוסיקה: תומר ברוך; תפאורה ותלבושות: יערה צדוק; ייעוץ תנועתי: אור אבישי

 

10:00 – 15:00 – סדנאות יצירה

13:00 – סיור מודרך בגלריות המוזיאון הנבחרות ובתערוכת החמסות.

 

 

להזמנת כרטיסים ומוצרים